Hakkımızda

Al-Kayf Premium Hookah

Birlikte olduğumuz her gün, yeni bir başlangıç…

Yolculuğumuz 2017 yılını başında, bu ülkeden doğan ilk küresel marka olma vizyonuyla başladı. Birlikte olmanın gücüne ve sürekli gelişime inananlar olarak, 10’dan fazla ülkede ulaştığımız başarılarla, milyonlarca insanın yanında olma hissi hepimize mutluluk veriyor.

Al-Kayf olarak ilk Nargile Tütünü ve Aksesuarlarını ürettiğimizde , tek bir hedefimiz vardı: Herkesin keyfini yerine getirecek , onların yanında olduğumuzu hissettirecek tatlar oluşturmak … Çünkü her insan farklıdır, her gün de… Dolayısıyla A-Kayf üretim ve organizasyon yapısı, farklı kültürlerden gelen, farklı tatlara  sahip insanların hayatlarına keyif katmak üzerine kuruldu. Sınırlara aldırmadan, herkesin yanında olmayı merkeze koyan bu yaklaşım, global bir marka olma yolunda attığımız ilk adım oldu.

Al-Kayf  olarak bugün aynı anlayışla Avrupa, Amerika,  Asya dahil olmak üzere 3 kıtaya ihracat yapıyoruz. 10’dan fazla ülkede milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyoruz. Son 1 yıl içerisinde Al-Kayf olarak Rusya ve Avrupa’daki rakiplerimizden daha fazla pazar payı kazanmamızın ve Dünyanın’nın bir numaralı Nargile Tütün ve Aksesuarları markası olma yolunda  işte bu anlayış yatıyor.

Geleceğin günümüzden daha ileri yönde şekillenmesi için her bireyin katkı sağladığına ve bizim görevimizin bu süreçte onların yanında olmak olduğuna inanıyoruz. Bu sayede insanların birbirinden farklı tat ve yaşam tarzlarından esinleniyor ve her yeni aromamız ile onlara hep en iyi ve en kaliteli ürünler üretmeye çalışıyoruz. Siz tüketicilerimizden aldığımız ilhamla hareket ediyor, sürekli olarak geliştirdiğimiz yeniliklerle yanınızda yer alıyor ve sizlerin hayatına keyif katmak için üretiyoruz.

 

Al-Kayf Global Ailesi